PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Promocja Postaw Proinnowacyjnych | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
Polski Most Krzemowy
Technologie Kosmiczne
CIP
Firmy rodzinne
Telepraca
BKL
Zarzadzanie kompetencjami w MSP
E-punkt
Instrument Szybkiego Reagowania
Partnerstwo Publiczno-Prywatne
Biznes dla Edukacji
Kapital Ludzki jako element wartosci przedsiebiorstwa
RSS | Newsletter | Kontakt | Linki   YouTube   BIP   En
 
Instrument Szybkiego Reagowania

Aktualizacja listy przedsiębiorstw rekomendowanych do objęcia wsparciem w ramach czwartego naboru do projektu ISR

Niniejszym informujemy, iż zmianie uległa lista rankingowa przedsiębiorstw rekomendowanych do otrzymania wsparcia w ramach czwartego naboru do usługi ISR.

Informujemy o rezygnacji z udziału w projekcie dwóch średnich firm z listy rezerwowej. Firmy: PERUN S.A. oraz Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Trześni. Ww. podmioty poinformowały Wykonawcę o rezygnacji z udziału w projekcie „ISR”.

W rezultacie powyższych zmian doszło do aktualizacji LISTY REZERWOWEJ przedsiębiorstw czwartego naboru do usługi ISR.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z regulaminem naboru (par. 5 ust. 3), nastąpiło wykluczenie z udziału w projekcie czterech firm z listy rankingowej przedsiębiorstw rekomendowanych do objęcia wsparciem w ramach czwartego naboru do ISR: Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej "AKWA" Sp. z o.o., ADFORM GROUP S.A., "Centrum Ochrony Security" Sp. z o.o., POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.

Na miejsce ww. firm, zgodnie z regulaminem (par. 5 ust. 3) rekomendowane zostały następujące przedsiębiorstwa z listy rezerwowej: SEMA - PRINT Sp. z o.o. Sp. k., Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe REGAMET Krzysztof Boroń Wacław Tryba Spółka Jawna, PXM – PROJEKT– POŁUDNIE Sp. z o.o. oraz LEASINGTEAM Sp. z o.o..

Poniżej prezentujemy zaktualizowana listę rankingową przedsiębiorstw rekomendowaną do wsparcia w ramach czwartego naboru do usługi ISR:

LISTA RANKINGOWA PRZEDSIĘBIORSTW REKOMENDOWANYCH
DO WSPARCIA W RAMACH CZWARTEGO NABORU DO USŁUGI ISR
(w podziale na klasy wielkości i branże)

L.P.

NAZWA

wielkość

branża

punkty

1

BIURO RACHUNKOWE "KSIĘGI" SP. Z O.O.

mikro

usługi

14,16

2

GRYFITLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

mikro

usługi

20,96

3

"Calesco" Spółka Akcyjna

małe

usługi

7,49

4

IAI Spółka Akcyjna (Dawniej IAI-System.com Fornalski i Muliński spółka jawna)

małe

usługi

13,13

5

Międzynarodowa Szkoła Bankowości i Finansów Sp.z o.o.

małe

usługi

14,77

6

MERKURION SP. Z O.O.

małe

usługi

16,21

7

HAND MADE Marcin Palarczyk Artur Lalewicz Sp. J.

małe

usługi

17,25

8

PRYMUS SP. Z O.O.

małe

usługi

20,48

9

"Merinosoft" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

małe

usługi

24,37

10

Banfi Sp. z o.o.

małe

usługi

24,53

11

Infomax E. Marasik - Bielejec & G. Bielejec spółka jawna

małe

usługi

25,19

12

WIKANA SA

średnie

usługi

13,81

13

"Kurier Szczeciński" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

średnie

usługi

16,03

14

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie

średnie

usługi

20,33

15

LARS LAJ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

średnie

usługi

20,8

16

FLEXIDEA Sp. z o.o.

średnie

usługi

21,99

17

K2 Internet Spółka Akcyjna

średnie

usługi

22,05

18

Teleinvention Sp. z o.o.

średnie

usługi

23,16

19

P.W. "ADM" Sp. z o.o.

średnie

usługi

23,45

20

HYDRO-INSTAL TADEUSZ SIERUTA, BEATA SIERUTA SPÓŁKA JAWNA

średnie

usługi

30,14

21

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM S.A.

średnie

usługi

32,22

22

BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE "EMP TERMO" EWA I MAREK PIĘKOŚ SPÓŁKA JAWNA

średnie

usługi

39,78

23

Wielobranżowe przedsiębiorstwo usługowo - handlowe "Progres" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

średnie

usługi

39,88

24

ZEUS SPÓŁKA AKCYJNA

duże

usługi

15,87

25

Bilfinger Infrastructure Spółka Akcyjna

duże

usługi

16,68

26

UZDROWISKO POŁCZYN SPÓŁKA AKCYJNA

duże

usługi

21,11

27

"Port Handlowy Świnoujście" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

duże

usługi

21,54

28

ELEKTROTIM S.A.

duże

usługi

24,87

29

MAWILUX SPÓŁKA AKCYJNA

duże

usługi

26,97

30

PXM-PROJEKT-POŁUDNIE Sp. z o.o.

duże

usługi

27,33

31

LEASINGTEAM Sp. z o.o.

duże

usługi

28,71

32

Plastbud sp. z o.o.

małe

produkcja

22,52

33

Przemysłowo techniczna Spółdzielnia Pracy "TECHNIPROT"

małe

produkcja

28,24

34

"Karoń" Zakład Produkcyjny Wojciech Karoń

małe

produkcja

29,39

35

ULTRACORE POLSKA Sp. z o.o.

małe

produkcja

29,71

36

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE INTERMET SP. Z O.O.

małe

produkcja

30,85

37

Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SINKOBET Sp. z o.o.

małe

produkcja

31,7

38

PPUH AUTOPART Jacek Bąk Sp.z o.o.

średnie

produkcja

10,44

39

Papiery Powlekane "PASACO" Sp. z o.o.

średnie

produkcja

15,82

40

Radex Spółka Akcyjna S.K.A.

średnie

produkcja

16,65

41

"CIAT" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

średnie

produkcja

21,42

42

Decor Light Sp. z o.o.

średnie

produkcja

21,71

43

"BIOMED-LUBLIN" WYTWÓRNIA SUROWIC I SZCZEPIONEK S A

średnie

produkcja

24,89

44

Drukarnia wydawnicza im.W. L. Anczyca Spółka Akcyjna

średnie

produkcja

27,33

45

MFO S.A.

średnie

produkcja

27,36

46

"M-S & PICO" - Rusztowania Sp. z o.o.

średnie

produkcja

32,24

47

Ferrpol Bracia Matuszewscy sp. z o.o.

średnie

produkcja

34,09

48

Ceramika Serwis Spółka z o.o.

średnie

produkcja

38,47

49

Praefa Sp. z o.o.

średnie

produkcja

40,3

50

Bericap Polska Sp. z o.o.

duże

produkcja

13,33

51

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

duże

produkcja

18,59

52

Faurecia Wałbrzych Spółka Akcyjna

duże

produkcja

19,13

53

Spółdzielcza Mleczarnia "SPOMLEK"

duże

produkcja

23,56

54

VALDI SP. Z O.O.

małe

handel

22,72

55

KOBI LIGHT SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

małe

handel

23,71

56

DERYA Sp. z o.o.

małe

handel

24,45

57

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "SEZAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

małe

handel

28,87

58

ABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

średnie

handel

7

59

FRUKT Spółka z o.o.

średnie

handel

13,86

60

MONA-KONTRA Spółka z o.o.

średnie

handel

19,56

61

Prima Moda S.A.

średnie

handel

21,54

62

Al-Samer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

średnie

handel

25,08

63

SEMA-PRINT Sp. z o.o. Sp.

średnie

handel

38,87

64

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe REGAMET Krzysztof Boroń Wacław Tryba Spółka Jawna

średnie

handel

39

65

IGLOTEX-ŁUKASZ SP. Z O.O.

duże

handel

15,58

66

WACKER NEUSON SP. Z O.O.

duże

handel

20,42

67

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "METALZBYT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

duże

handel

21,45

*

 

czerwoną czcionką zaznaczono firmy, które były rekomendowane z listy rezerwowej

 


pokl

Serwis isr.parp.gov.pl używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Akceptuję pliki cookie dla tej strony.